Ma Edit névnap van.
2025. 09. 17., szerda
Székesfehérvár most: 14°C, borús égbolt

„Jég-nap” a koripályán

Kinder Pinguí koriszezon-nyitónapot tartanak november 22-én a Székesfehérvári Jégcsarnokban. A program során jéggokart, jeges ügyességi játékok, lézershow, műkorcsolya-bemutató, floorball, s még számos érdekes, vidám játék és előadás várja a kicsiket és a nagyokat.

Részletes program: 15.00-17.00: Korcsolyázás, jéggokart, jeges ügyességi játékok, floorball a jégen, arcfestés, rajzverseny. 17.30-20.00: Lézershow, műkorcsolya bemutatók (Turóczi Dóra és Major Balázs jégtánc páros és a Székesfehérvári Műkorcsolya és Curling Egyesület bemutatója), korcsolyázás, jeges ügyességi játékok, jéggokart, floorball a jégen, arcfestés, rajzverseny és tombola. A rendezvényen már akár 1 db Kinder Pinguí csomagolással is részt lehet venni!

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.