Ma Máté névnap van.
2025. 09. 21., vasárnap
Székesfehérvár most: 28°C, tiszta égbolt

A Székesfehérvári Fidelitasnál vendégeskedett a Burnout

A Burnout zenekar három tagja volt a Székesfehérvári Fidelitas közéleti klubjának legutóbbi vendége. A dobos, Schuller Gábor sajnos nem tudott részt venni a Malom Házban tartott eseményen. Ennek ellenére – a jelenlévő Fidelitas tagok szerint (is) – jó hangulatban telt a délután.

Polgár Kata, a Székesfehérvári Fidelitas alelnöke elmondta honlapunknak, hogy a Burnout 2007-ben alakult. A kezdeti nehézségek és tagcserék ellenére a négytagú formáció megnyerte a Fezen Klubban évente megrendezett tehetségkutató versenyt. Jelenleg gőzerővel stúdióznak, hogy április végére elkészüljön első kislemezük, amelynek címadó dala előreláthatólag a Fenn az égen c. szerzemény lesz. A Fidelitas programján a csapattagok őszintén beszéltek a fiatalok lehetőségeiről a magyar könnyűzenei életben, valamint a jelenleg zajló lemezfelvételről. Később, ahogy oldódott a hangulat, előkerültek a különböző koncertélmények, vicces történetek is.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.