Ma Jeromos névnap van.
2025. 09. 30., kedd
Székesfehérvár most: 11°C, enyhe eső

Kőszállítóval ütközött egy BMW Zámoly közelében

Közlekedési balesetről érkezett bejelentés a székesfehérvári tűzoltóság ügyeletére. Bisztricz Anettől, a Székesfehérvári Tűzoltóság szóvivőjétől megtudtuk, hogy Zámoly és a Csákberény-Gánt-Csákvár elágazó között egy személygépkocsi és egy kőszállító nyerges vontató ütközött. A mentők az autó egyik utasát kórházba szállították.

A Zámoly felől a Csákberény-Gánt-Csákvár körforgalom felé haladó BMW a vele azonos irányba haladó MAN kőszállító kamion hátuljába hajtott. A BMW-ben négyen ültek. A sofőr mellett ülő utast a mentők kórházba szállították. A tűzoltók áramtalanították a BMW-t és a rendőrségi helyszínelés ideje alatt egy sávon váltakozva irányították a forgalmat. Riasztási fokozat: I-es kiemelt (Fehérvár I-es gépjárműfecskendő és a műszaki mentőszer) Beavatkozó csoport: C csoport Mentésvezető: Molnár János tű. főhadnagy, szolgálatparancsnok

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.