Ma Petra névnap van.
2025. 10. 02., csütörtök
Székesfehérvár most: 10°C, kevés felhő

Kerítést festenek és szemetet gyűjtenek a stadionnál

A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület 26-án, szombaton, 10.00 órától a társadalmi felelősségvállalás jegyében ismételten megrendezi a Sóstói stadiont és környékét érintő önkéntes napját. Ennek keretében a stadion környékén szemét gyűjtésre, illetve a stadion kerítéseinek festésére kerül sor. A programhoz csatlakoztak a stadionban székhellyel, vagy telephellyel rendelkező idősügyi szervezetek, vagyis az Alsóvárosi Kulturális Egyesület és az Alba Regia egyesület sóstói klubja is.

Ezen kívül a Dunafém Maroshegy és a Red Blue Devils is részt vesz az akcióban. A rendezvényt támogatják a körzet egyéni képviselői: Brájer Éva és Radics József, továbbá Juhász László Önkormányzati képviselő. „Az önkéntes segítőket a rendezvény közben a Rex Fontana, a Mindigvár Nonstop és a Nefelejcs pékség jóvoltából megvendégeljük.” – mondta honlapunknak Juhász László VBKE elnök.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.