Ma Ferenc névnap van.
2025. 10. 04., szombat
Székesfehérvár most: 10°C, borús égbolt

Fáklyás felvonulásra várják a fehérváriakat

A Fidelitas Székesfehérvári Szervezete idén is megrendezi hagyományos fáklyás fölvonulását, így emlékezve az aradi vértanúkra. – kaptuk a hírt Csanády Lászlótól, a városi elnöktől. A programra ma este kerül sor. A gyülekező 18: 30-kor kezdődik a Zichy ligetben. Innen indulnak a résztvevők fáklyákkal a Hősök terére, ahol dr. Cser-Palkovics András, Székesfehérvár megválasztott polgármestere mond emlékező beszédet.

Kapcsolódó cikkünk: http://www.fehervarihirek.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=4279&Itemid=31 http://www.fehervarihirek.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=1411&Itemid=31

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.