Ma Eszter névnap van.
2026. 05. 24., vasárnap
Székesfehérvár most: 28°C, tiszta égbolt

FKC: végül bejött a papírforma…

Nem volt könnyű szülés, de megszerezte a fontos 2 pontot a női kézilabda NB I 3. fordulójában az FKC. A fehérvári hölgyek hazai pályán 8-9 -es félidőt követően a folytatásban koncentráltabb, jobb játékkal végül 25-19 -re legyőzték a Mosonmagyaróvárt és már az 5. helyen állnak a tabellán. Bakó Botond vezetőedző együttesében Tápai, Mayer és Filipovics-Bandelier 4-4 góllal bizonyult a legeredményesebbnek.

Az FKC legközelebb a pont nélkül álló MTK vendége lesz szombaton (szeptember 19) 18:00 órakor. Ezen a meccsen is csak a győzelem elfogadható eredmény.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.