Családi nap lesz vasárnap a Koronás Parkban. A Mesés királyok – királyos mesék szlogennel meghirdetett rendezvényen a színpadi, interaktív előadások, koncert és számtalan játék mellett kihirdetik a kabalafigura-ötletpályázat eredményét. A mesés rendezvényre mindenkit szeretettel várnak!
Családi napot szerveznek október 9-én, vasárnap 14 és 18 óra között a Koronás Parkban.
A Mesés királyok – királyos mesék elnevezésű rendezvény interaktív mesejátékkal kezdődik Kamarás Emesével Koriról, a sárkányról, majd a Figurina Animációs Kisszínpad a Grim/m/aszok című előadással szórakoztatja a gyerekeket és felnőtteket. A színpadi programokat a Csörömpölő Együttes koncertje zárja.
Délután még közönségszavazatokat is lehet leadni a kabalafigura-pályázat rajzaira, az eredményhirdetés és a pályázat rajzaiból szervezett kiállítás megnyitója 16 órakor kezdődik.
A kilátogatókat izgalmas kézműves foglalkozások várják, lesz sárkánykészítés, mesés játék a fele királyságért, memóriajáték, lencseválogatás és labirintus, a legapróbbakat pedig babasarok várja.
Részletes információk olvashatók a http://www.koronaspark.hu/icagenda/288-meses-kiralyok-kiralyos-mesek/event_details oldalon.