Ma Szenes névnap van.
2026. 08. 21., péntek
Székesfehérvár most: 32°C, borús égbolt

Záró programjához érkezik a Kodolányi Szabadegyetem

A félév utolsó előadásához érkezik a Kodolányi Szabadegyetem. A Harmadik Kor Egyeteme programsorozat az 1956-os forradalommal kapcsolatos témákhoz kapcsolódik: szerdán a Városi Levéltárban Bikki István, az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának főosztályvezetője tart előadást „A korai Kádár-korszak belső ellenségképe” címmel. Szeretettel várják az érdeklődőket!

A 60 éve történt címmel meghirdetett programsorozat utolsó előadáshoz érkezik. November 23-án, szerdán 16 órakor szerdán a Kodolányi Szabadegyetem és a Harmadik Kor Egyeteme a Városi Levéltár és Kutatóintézet Szekfű Gyula termében folytatódik az 1956-os forradalom és szabadságharc történéseihez kapcsolódó témával.

„A korai Kádár-korszak belső ellenségképe” címmel Bikki István, az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának főosztályvezetője tart előadást. A program ingyenesen látogatható, szeretettel várják a történelem iránt érdeklődőket!

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.