Ma Ivó névnap van.
2026. 05. 19., kedd
Székesfehérvár most: 11°C, kevés felhő

A Királyi Napok önkénteseit köszöntötték a Táncházban

A Székesfehérvári Királyi Napok önkénteseit köszöntötték péntek este a Táncházban. Dr. Cser-Palkovics András polgármester úgy fogalmazott: „Egy olyan óriási rendezvénysorozatot, mint a Királyi Napokat, nem lehetne önkéntesek segítsége nélkül megszervezni.”

Idén is több mint nyolcvanan segítették a szervezőket, akik nevében Juhász Zsófia és Majoros Andor, a Királyi Napok Folkfesztivál fesztiváligazgatója mondott köszönetet az önkénteseknek.
Példamutató önkéntes munkájáért idén is egy junior, Selmeczi Hanna és egy senior, Szabó Margit önkéntest jutalmaztak oklevéllel és ajándékcsomaggal. A Királyi Napok Folkfesztivál nevében pedig Fröschl Ádám vezette Adam’s family önkéntes csapat kapott külön elismerést, ők egy VIP vetítésen vehetnek részt a Barátság moziban.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.