Ma Auguszta, Gréta névnap van.
2025. 12. 18., csütörtök
Székesfehérvár most: 4°C, kevés felhő

Áramszünet lesz az Alsóváros több utcáját érintően június 23-án

A hálózat feszültségingadozását érintő panasz miatt hálózatjavítási munka és így áramszünet várható Alsóváros több utcájában június 23-án.

Az E.ON tájékoztatása szerint Alsóvárosban feszültségingadozás miatt kell javítási munkálatokat végezni az elektromos hálózaton, ezért június 23-án, hétfőn reggel 08.00 és 12.00 óra között az alábbi utcákban várható szolgáltatáskimaradás: Barack, Domb, Halom, Határ, Mandula, Őrhalom, Szilva, Szőlő, Szüret, Sárbogárdi utca, Sárkeresztúri út, valamint az M7 Autópálya Rendőrség.
A szükséges munkálatok miatt az érintettek türelmét és megértését kéri az áramszolgáltató!

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.