Ma Malvin névnap van.
2025. 10. 01., szerda
Székesfehérvár most: 12°C, borús égbolt

A Velencei-tóra azt hitte, hogy a Balaton

Agárdról, a Szöcske utcából érkezett bejelentés egy bekötözött fejű, zavartan viselkedő idős hölgyről. A rendőrök igazoltatták a nénit, aki a fővárosból a Balatonra tartó vonatról szállt le, és azt hitte, Siófokon van. A hölgy meg volt győződve arról, hogy lakhelyén, azaz a Balaton „fővárosában” sétál hazafelé. Amikor a rendőrök tájékoztatták, hogy Siófok innen a Velencei-tótól mintegy 50 km-re van, közölte, hogy „nem gond, addig ellesz a szomszédoknál reggelig”.

Németh – Kész Mónika rendőr-százados, a FM RFK szóvivője elmondta honlapunknak, hogy a néni zavarodottságára tekintettel a rendőrök értesítették pilismaróti fiát, aki késő este hazaszállította édesanyját.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.