BSW az Arénában: egy nap alatt 50 százalék sold out

A 2026-ban húszéves zenekar szakmai karrierjük eddigi csúcsával, egy Aréna-koncerttel ünnepel februárban. Az eseményre elindult a jegyértékesítés, már az elővásárlásnál elkelt a jegyek fele.

Négy album, számos sláger és telt házas fellépés után 2025-ben első önálló koncertjüket adták a Budapest Parkban, amelyre már fél évvel korábban elkeltek a jegyek. Ezt követően hirdették meg nosztalgikus bulijukat az Akváriumban, amely hat nap alatt telt házas lett, majd egy különleges, vonósokkal kísért akusztikus koncertet is bejelentettek a Kongresszusi Központban. Zenéjük folyamatosan fejlődik, mind hangzásban, mind látványban. Évről évre új szintre emelik produkciójukat, így azok is nagyon különleges élményre számíthatnak, akik jegyet váltanak az Arénába.

„Újabb mérföldkőhöz érkezünk a telt házas Budapest Park után. Bevesszük az Arénát a Ganggal! Abnormál, hogy ide jutott a banda. Felfoghatatlan, hihetetlen, megtisztelő és egyszerre megható, hogy eddig emeltetek minket! 20 éves lesz a BSW, és az Aréna lesz az eddigi legnagyobb dobásunk. Aki ott volt a Parkban, az tudja, hogy nem szarozunk, ha nagy koncertről van szó, de itt ráteszünk még egy lapáttal. Tartsatok velünk” – fogalmazott a zenekar.

Jegyek: https://broadway.hu/esemenyek/bsw-20-koncert-2026-02-13/

Fehérvári Hírek