Ma Felícia, Bernát névnap van.
2026. 05. 20., szerda
Székesfehérvár most: 12°C, tiszta égbolt

Győzött és 5. az FKC

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Nem játszott jól, de kiválóan küzdött, s remekül hajrázott, így 25-23 -ra legyőzte a Békéscsabát a női kézilabda NB I középházi rájátszásának utolsó fordulójában az FKC. A fehérvári kispadtól búcsúzó Pal Oldrup Jensen együttese ezzel a sikerrel elérte a nemzetközi szerepléshez szükséges 5. helyet, így ősszel indulhat az EHF-kupában.

A mérkőzés nagy részében a vendégek vezettek, az első félidőben már 4 góllal is, ám jelentősebben nem tudták leszakítani a sok hibával, idegesen kézilabdázó hazaiakat. Az FKC a meccs hajrájában érte utol a csabaiakat, akik hamar visszavették a vezetést, de 18-20 után a fehérvári lányok öszekapták magukat, s 7-3 -ra hozták a végső perceket, ezzel pedig 25-23 -ra a meccset.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.