Ma Szilveszter, Donáta névnap van.
2025. 12. 31., szerda
Székesfehérvár most: -1°C, enyhe havazás

Szakács Árpád publicista: Van-e még remény? Merre tart a világkormány terve?

Szakács Árpád publicista, könyvkiadó, többek között Eötvös József-sajtódíjas, Lovas István díjas (2018) és Érték és Minőség Nagydíj Kommunikációért Nívódíjas (2019) újságíró, szerkesztő, a Magyar Nemzet és az Axel Springer munkatársa lesz a Fejér Szövetség közéleti és közművelődési előadás sorozatának, a Hétvezér Esték 639. előadó vendége.

Szakács Árpád lesz a Hétvezér Esték 2024 Ígéret – május havi utolsó előadó vendége Ha kedd, akkor Hétvezér Est… Szakács Árpád publicista: Van-e még remény? Merre tart a világkormány terve? Tisztelt Hétvezér Est Látogatók!



Szakács Árpád publicista, könyvkiadó, többek között Eötvös József-sajtódíjas, Lovas István díjas (2018) és Érték és Minőség Nagydíj Kommunikációért Nívódíjas (2019) újságíró, szerkesztő, a Magyar Nemzet és az Axel Springer munkatársa lesz a Fejér Szövetség közéleti és közművelődési előadás sorozatának, a Hétvezér Esték 639. előadó vendége.



Lovas István újságíró nem sokkal halála előtt a „legjobb és legbátrabb magyar jobboldali újságíró”-nak nevezte Szakács Árpádot. Lovas István halála után vélhetően éppen ezért kapta meg elsőként az újságíróról elnevezett kitüntetést (forrás: Wikipedia) Legutóbbi előadásának beharangozóját kell megismételnünk megint: „Előadónk témája több, mint aktuális. Mindannyiunkat és mindannyiunk életét befolyásoló globális törekvések azok, amelyek mély összefüggéseiről esik szó ezen a Hétvezér Estén is előadónk jóvoltából. A következő évek fő kérdése, hogy hazánk, Magyarország meg tudja-e őrizni maradék önállóságát, s ahhoz milyen társadalmi erőfeszítésekre van szükség.”Mindeközben „Mire készül a WHO?” című korábbi előadása alkalmával felvetett kérdések sem vesztettek – mondhatni sajnos – aktualitásukból.

Ajánljuk látogatóink figyelmébe Szakács Árpád nagyon is aktuális előadását és a Hétvezér Esték programját, azaz szeretettel várunk minden régi és új érdeklődőt




2023. év Tavaszutó – Pünkösd – Ígéret – május havának 21. napján (kedden) 18:00 órától a Királykút Emlékházban(Székesfehérvár, Mikszáth Kálmán út 25.)
Szakács Árpád publicista
Van-e még remény? Merre tart a világkormány terve?
című előadására

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.