Ma Tamás névnap van.
2025. 12. 29., hétfő
Székesfehérvár most: -0°C, tiszta égbolt

Szakál Antal emlékkiállítás nyílik a Szent István Művházban

Szakál Antal halálának egy éves évfordulója alkalmából szervez emlékkiállítást a Krajczáros Alapítvány és a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház. A július 26-án, pénteken nyíló tárlaton Szakál Antal 60 plakettjét és válogatott festményeit láthatja a közönség.

Emlékkiállítást szervez a Krajczáros alapítvány és a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház Szakál Antal festőművész halálának egy éves évfordulója alkalmából. A tárlaton a tavaly elhunyt képzőművész, tanár mintegy 60 darab plakettje és válogatott festményei kerülnek bemutatásra. A megnyitó július 26-án, pénteken 16:30 órakor lesz a Szent István Művelődési Házban. Az eseményen közreműködik Bene Edit versmondó, Kissné Lencsés R. Julianna versmondó, Salih Dilán versmondó, Mátyus Istvánné Zsuzsa versmondó és Kocsán István zenész, énekes, előadóművész.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.