Ma Ferenc névnap van.
2025. 10. 04., szombat
Székesfehérvár most: 3°C, tiszta égbolt

Tömegbaleset mentési gyakorlatában vettek részt a fehérvári tűzoltók

A Máltai Szeretetszolgálat mentési egységének szervezésében tömeges baleset felszámolásának gyakorlatát tartották szombaton a Velencei-tónál. – kaptuk a hírt Bisztricz Anettől, a tűzoltóság szóvívőjétől – A feltételezés szerint Sukorón a sportpályánál egy rallyverseny alatt az egyik autó a nézőkkel teli lelátóba hajtott, több mint harmincan megsérültek. A sérültek elszállítására megállítottak egy helyközi autóbuszt, amely azonban a kórházba tartva szintén balesetet szenvedett.

Az Ikarus Sukoró és Pákozd között egy személygépkocsival ütközött, majd felborult. Az autó kigyulladt. A mentési gyakorlatban a Máltai Szeretszolgálat több külföldi mentőegysége, az Országos Mentőszolgálat, valamint a székesfehérvári tűzoltóság vett részt.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.