Ismét megszervezik az ingyenes nyílt napot a székesfehérvári Szedres dűlőn található kutyaiskolában március 2-án, szombaton 14.00 órától. A programon általános tájékoztatást kapnak az érdeklődők az induló tanfolyamokról és azok hasznosságáról.
Nyakas Gábor tréner, kutyaviselkedés-szakértő szeretettel várja a gazdákat kutyáikkal együtt a Szedres dűlői garázssor mögött található kutyaiskolában szombaton.
A résztvevők általános tájékoztatást kapnak arról, hogy miért hasznosak a csoportos foglalkozások, és a tanfolyamok miként tudják megkönnyíteni a mindennapos életet az emberek és az állatok számára egyaránt. Minden résztvevő kutya viselkedését megnézik, felmérik, és ha szükséges, tanácsot is adnak, legyen szó összeférhetetlenségről, agresszivitásról, vagy túlzott félénkségről.
A nyílt napon való részvétel nem jelent kötelezettséget, Nyakas Gábor szeretettel várják azokat is, akik a tanfolyamra nem, hanem kizárólag erre a programra szeretnének eljönni.