Ma Máté névnap van.
2025. 09. 21., vasárnap
Székesfehérvár most: 29°C, tiszta égbolt

Zöld utat kapott az MSZP brutális csomagja

„Az MSZP továbbra is az emberek ellen politizál, akár Gyurcsány Ferenc, akár Bajnai Gordon, akár Lendvai Ildikó irányítja őket.” – áll Cser-Palkovics András közleményében. – „Komolytalan az a párt, amelyben két héten belül két pártelnököt is választanak 90 százalék körüli eredménnyel.” – fogalmazott a Fidesz helyettes szóvivője, majd hozzáfűzte: „Az MSZP továbbra is az emberek ellen politizál, akár Gyurcsány Ferenc, akár Bajnai Gordon, akár Lendvai Ildikó irányítja őket.”

A szocialisták mai kongresszusán egyértelművé vált: a brutális megszorítások programja az MSZP programja! Az a brutális megszorító csomag, amelyre a szocialisták ma hűségesküt tettek, és amelynek végrehajtására újra összeállni látszik az MSZP-SZDSZ-koalíció (a közös miniszterelnököt és a közös programot koalíciónak nevezik!), pontosan azokat a családokat fogja lehetetlen helyzetbe hozni, melyek már most is a legkiszolgáltatottabbak. Magyarország új irányáról az embereknek kell dönteniük, nem pedig a bukott pártoknak: az MSZP-nek és az SZDSZ-nek, és főleg nem a hatalmukat, egyéni egzisztenciájukat féltő, levitézlett politikusoknak! Új miniszterelnökhöz, új kormányhoz, új programhoz új választás kell. Erről szól a demokrácia – mutatott rá. Cser-Palkovics András hangsúlyozta: választás nélkül létrejövő kormány illegitim, gyenge és átmeneti, márpedig Magyarországnak erős kormányra van szüksége, erős kormány pedig csak választással jöhet létre.

Fehérvári Hírek

Fontosnak tartjuk az adatvédelmet

Weboldalunk sütiket használ, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsa. Ezek segítenek megjegyezni a beállításokat és gördülékenyebbé tenni a visszatérést. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárul valamennyi süti használatához.